” Kocham wolny styl, kocham sny, kocham życie ” / cyt; Zeus

” Kocham wolny styl, kocham sny, kocham życie ” / cyt; Zeus/

to jedno z haseł projektu w zakresie edukacji i promocji zdrowia publicznego realizowanego przez Mazurską Fundację Młodzieży Niepełnosprawnej „Marzenia” w czasie wakacji na terenie woj . warmińsko- mazurskiego , w powiecie giżyckim, ełckim i oleckim.
Na tablicach edukacyjnych zostały umieszczone:
- hasła bezpośrednio nawiązujące do profilaktyki HIV,
- hasła propagujące „ czysty” powrót z koncertu do domu,
- pozytywne cytaty znanych artystów, idoli młodzieży z utworów HIP – HOP afirmujących życie, uczucia, miłość.
Jakie ?????”
Zapraszamy w Ełku – na ulicę Mickiewicza i Armii Krajowej,
w Wydminach – na ulicę Grunwaldzką,
Celem Kampanii Zdrowotnej „Wróć bez HIV” ,” Wakacyjna taktyka – to profilaktyka” jest uświadomienie, jakie ryzyko niosą ze sobą nieprzemyślane sytuacje,które mogą się przytrafić młodym uczestnikom imprez masowych w czasie wakacji, podczas koncertów,
- edukacja i profilaktyka chorób przenoszonych drogą płciową w tym zakażeń HIV, skierowana do młodych ludzi uczestniczących w imprezach masowych, takich jak festiwale muzyczne, a także dyskoteki i kluby nocne.
Zapraszamy – młodzież, rodziców, opiekunów, uczestników wakacyjnych imprez i festynów do włączenia się w kampanię, której celem jest ograniczenie liczby zakażeń HIV, zwiększenie świadomości dotyczącej konsekwencji podejmowania ryzykownych zachowań.
Obecnie projekt jest realizowany w Ełku -pt. ” Wróć bez HIV”
i w Gminie Wydminy – pt.” Wakacyjna taktyka – to profilaktyka”.

Zadanie sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego , budżetu Miasta Ełku „.
Urzędu Gminy Wydminy, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wydminach , realizowane w partnerstwie ze Spółdzielnią Socjalną ”Mixgraf”- Studio Reklamy „.

Odwiedziło nas już 248555 osób.